Zbliża się 14 lutego, czyli dzień, kiedy szczególnie chce się wyznać swoją miłość. W związku z tym zastanawiasz się czym zaskoczyć swoją ukochaną? Wybór wcale nie jest taki prosty, więc z chęcią podpowiem Ci i przedstawię różne możliwości.

Bordowa, długa róża jest niezmiennie symbolem miłość, ale warto pamiętać, że każda kobieta mimo wszystko ma swój ulubiony gatunek kwiatów, a także ich kolor. Zwłaszcza w Walentynki warto podkreślić, że pamięta się o guście ukochanej i sprawić jej to, co najbardziej lubi.

Mimo wszystko jeżeli chcesz postawić na klasyczne róże, które są piękne, wyniosłe, eleganckie i zmysłowe to warto pamiętać, że występują w wielu kolorach oraz długościach. Oczywiście nawet jedna, długa, bordowa róża potrafi oczarować kobietę, a co dopiero cały bukiet! Jednak można skraść kobiece serce również bukietem składającym się z miksu kolorystycznego – zwłaszcza jeżeli wybranka nie jest zwolenniczką Walentynek. Mimo to będzie wiedziała, że przy kupnie myślałeś właśnie o niej i chciałeś sprawić jej przyjemność. Aby podkreślić charakter tego uroczystego dnia można do takiego kolorowego bukietu dołączyć czerwone serduszko i bedzie ono symbolem Waszej miłości.

Jeżeli lubisz niekonwencjonalne rozwiązania to zawsze możesz zdecydować się na wiosenne, hiacynty, delikatne frezje, a nawet dostojne i efektowne lilie. Pęk hiacyntów będzie pachniał, jak prawdziwe, francuskie perfum – intensywnie, ale łagodnie. Natomiast frezje są synonimem delikatności, zwiewności i romantyzmu. Do takich wiosennych bukietów mogę zaproponować jako dodatek pluszowego misia, który będzie świetną pamiątką tego romantycznego dnia.

Mam coś również dla osób szukających modnych rozwiązań – flowerboxy. Romantyczne pudełka w kształcie serca można dosłownie wypełnić kwiatami. To niestandardowe rozwiązanie, które spodoba się zapewne kobietom podążającym za trendami.

Fot. slgckgc via Foter.com / CC BY