Skip to main content Skip to search

O mnie

W

1998 roku ukończyłam Technikum Ogrodnicze w Dąbrowie Górniczej i podjęłam swoją pierwszą pracę związaną z florystyką. Następnie przez 11 lat pracowałam w największych kwiaciarniach na Śląsku. W 2009 roku zdecydowałam się na otwarcie własnej działalności pod szyldem Anabet, gdzie do teraz tworzę autorskie kompozycje spełniające marzenia i wymagania klientów.

Lubię zmieniające się pory roku, a także formy i kolory występujące w przyrodzie, ponieważ inspirują mnie do realizowania zupełnie nowych pomysłów. Jednak przy okazji nie stawiam wyłącznie na to, co nowe i modne, bo fascynuje mnie klasyka oraz tradycje. Należy pamiętać, że wręczanie kwiatów ma długą historię i warto wracać do tego, co było dobre i sprawdzone.

Zawodowo skupiam się na tworzeniu kompleksowej oprawy florystycznej ślubów oraz wesel. Wymaga to ode mnie pełnego zaangażowania oraz nawiązania dobrej relacji z parą młodą, aby mogła mi zaufać i uwierzyć w to, że stworzę dekoracje spełniającą jej wyobrażenia o idealnym ślubie. Zawsze służę pomocą oraz doradztwem, ponieważ wiem, jak ważny jest to dzień w życiu człowieka.

Bernadetta Pacholczak