Walentynki to taki dzień w roku, kiedy wszyscy chcą pokazać, że tkwi w nich chociaż odrobina romantyzmu. 14 lutego nawet najbardziej zatwardziały macho kupuje swojej ukochanej róże, a stanowcza kobieta biznesu przygotowuje ukochanemu kolacje przy świecach. To dzień, który warto celebrować, chociaż oczywiście warto okazywać miłość przez cały rok.

W takim razie czemu by nie wybrać na oświadczyny właśnie 14 lutego? Przecież nie ma bardziej miłosnej daty! Nie każda kobieta przyzna się do tego, że lubi ten dzień i lubi otrzymywać róże, ale każda gdzieś skrycie liczy na to, że tego dnia jej mężczyzna zaskoczy ją. Może w tym roku najwyższy czas pomyśleć o zakupie tego wyjątkowego pierścionka?

Podstawą udanych zaręczyn jest zaskoczenie. Przecież nie ma takiej frajdy, gdy nie ma niespodzianki. Niech Twoja Ukochana nie spodziewa się, że to jest właśnie ten dzień. Wręcz udawaj, że zapomniałeś o Walentynkach. Kolejnym ważnym elementem jest wyjątkowe miejsce, ale niekoniecznie od razu ekskluzywna restauracja czy wieża Eiffla. Wystarczy miejsce, które Wam się dobrze kojarzy – może kawiarnia, gdzie wypiliście wspólnie pierwszą kawę? Albo ławka w parku na której ją pocałowałeś? Uwieńczeniem tego szczególnego wydarzenie oczywiście będzie jej „tak”, ale też bukiet zrobiony z myślą właśnie o niej.

Czy muszą być to koniecznie czerwone róże? Nie! Te kwiaty są kojarzone z Walentynkami, jednak równie dobrze możesz postawić na czerwone goździki, czy tulipany. Najważniejsze, aby były to ulubione kwiaty Twojej Ukochanej.