Święta coraz bliżej, więc warto zacząć inspirować się zimowymi dekoracjami, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój. Nie muszą być to koniecznie bombki, czy mikołaje, abyś poczuł ten wyjątkowy klimat. Możesz pomyśleć o czymś naturalnym, z szyszek, czy mchu, albo z drewna i bieli – o czymś subtelnym i przywodzącym na myśl zimowy las.
dekor-1
W Anabet pojawiły się już świąteczne akcenty w formie: wianków z szyszek, choineczek z mchu, ceramicznych lub drewnianych reniferów, a także gwiazd oraz cyprysów. Dodatkowo nie brakuje minimalistycznych domków na tea ligthy i aniołków. Każdy z tych elementów można zestawić ze sobą tworząc zimową aranżację, którą można urozmaicić już pojawiającymi się typowymi zimowymi kwiatami – amarylisami i gwiazdami betlejemskimi.
dekor-2
Przygotowuję również wyjątkowe kompozycje, które mogą znaleźć się w Twoim domu lub miejscu pracy. Są one wykonywane przede wszystkim z naturalnych materiałów i drewnianych ozdób – choineczek, aniołków, gwiazdek oraz domków. Już dziś możesz zamówić coś wyjątkowego, co stworzę specjalnie dla Ciebie w wybranej kolorystyce.